9260 BELVEDERE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9260 |
| Color | BLACK AND GOLD |
| Bundle | 3 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 2 |
| Length | 300cm / 118inch |
| Height | 145cm / 57inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 834kg |
| Block | 9260 |
| Color | BLACK AND GOLD |
| Bundle | 4 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 300cm / 118inch |
| Height | 145cm / 57inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 2898kg |
| Block | 9260 |
| Color | BLACK AND GOLD |
| Bundle | 5 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 300cm / 118inch |
| Height | 145cm / 57inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 2900kg |
| Block | 9260 |
| Color | BLACK AND GOLD |
| Bundle | 6 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 300cm / 118inch |
| Height | 145cm / 57inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 2900kg |